My jsme RETIC

Společnost RETIC, s.r.o. vznikla v roce 1992 a za dobu svého více než 30-ti letého působení se zařadila mezi známé a uznávané společnosti v oblasti zpracování drátu do pletiv, plotů, kovových tkanin a hřebíků. Vedoucí postavení na trhu získala tato firma zásluhou skvělého zvládnutí různých atributů, jako jsou kvalita výrobků, rychlost dodávky, široký sortiment a cenová politika. O významu společnosti svědčí i fakt, že téměř 65% produkce vyváží do zahraničí, do států jako jsou Česko, Polsko, Maďarsko, Chorvatsko, Slovinsko, Rumunsko, Rakousko, Litva a Ukrajina.

Aby byla firma RETIC, s.r.o. co nejblíže svým odběratelům a zákazníkům, vytvořila vlastní obchodní centra na Slovensku, v Čechách a nově v Rumunsku. Pokrývá tak oblast o rozloze více než 300 tis. km2.

Distribuční centra


Slovensko

  • AREA METAL, s.r.o., Železničná ulica, 90041  Rovinka, působiště: západní Slovensko, jižní Morava, Maďarsko, Rakousko 
  • OR - METAL, s.r.o., Kliňanská cesta 1155, 02901  Námestovo, působiště: severní Slovensko, severní Morava, Polsko
  • R-METAL, s.r.o., Magnezitárska 5, 04013  Košice, působiště: východní Slovensko, Maďarsko

Česko

  • RETIC CZ, s.r.o., Jana Nohy 1237, 25601  Benešov, působiště: Česká Republika

Rumunsko

  • RETIC GARDURI, SRL. , Sat Gheghie, nr. 59/A, Comuna Auseu, Judetul Bihor, 417028, Romania, působiště: RumunskoSoukromá výrobně-obchodní společnost RETIC, s.r.o. se může pyšnit svým širokým sortimentem produktů, výborně zvládnutou logistikou, krásným výrobně-skladovým a administrativním areálem a vzdělaným personálem. Po letech práce, odpovídajících výsledcích a bohatých zkušenostech si určitě můžeme neskromně doplnit výše uvedený nadpis na: „My jsme Retic a jsme v oplocování doma“.

Pokud chcete tuto přátelskou a charismatickou společnost poznat blíže je tu pro vás Kniha 20 rokov spolu.